Nová aktualizácia MiBe ESHOP 2021 48.0


*pdf

Najnovšia aktualizácia : verzia MiBe ESHOP 2021 48.0 01.01.2021


PREDHOVOR Vážení používatelia internetového obchodu MiBe ESHOP,

dovoľte mi, aby som Vám poprial do celého nového roka 2021 všetko dobré, veľa osobných a pracovných úspechov, hlavne, veľa zdravia.

Pandémia COVID-19 a aktuálne opatrenia vytvárajú stále lepšie podmienky pre predaj produktov prostredníctvom internetových obchodov. Cez internet nakupujú aj ľudia, ktorí tento spôsob nepreferovali. Nemajú inú možnosť. Práve to môže byť príležitosť, ako zvýšiť obrat aj vo Vašom internetovom obchode. Samotné vlastnenie internetového obchodu nezaručuje úspech. Je za tým množstvo marketingovej práce, platených reklám, registrácií v porovnávačov a podobne. Keď sa už k Vám dostane zákazník, doprajte mu prehľadný internetový obchod s modernými funkciami a vylepšeniami. Veľmi dôležité sú aj grafické úpravy, logo, bannery, usporiadanie obchodu. Tie odporúčam si dať vytvoriť u profesionálneho grafika, ktorý je profesionál vo svojej oblasti.

Minulý rok bol výnimočný tým, že začiatkom roka nebola vydaná nová aktualizácia pre rok 2020.

Som rád, že tento rok je nová aktualizácia vydaná, otestovaná a pripravená vo verzií MiBe ESHOP 2021 48.0. Táto aktualizácia v sebe zahŕňa všetky predošlé aktualizácie, aj aktualizáciu z verzie 47.0, ktorá zahŕňa značné vylepšenia.

Nová aktualizácia MiBe ESHOP 2021 48.0 je výnimočná tým, že obsahuje ďalšie nové interaktívne prvky, ktoré môžu z Vášho internetového obchodu vytvoriť profesionálnejší internetový obchod. Aktualizácia je smerovaná hlavne na návštevníka – potenciálneho kupujúceho, ktorý príde na stránku internetového obchodu a očakáva intuitívne prehľadávanie produktov cez počítač alebo mobilný telefón.

Nová aktualizácia prináša nový planel filtrov, ktorý sa po rozkliknutí kategórie zobrazuje v celej ľavej časti, ako to môžete vidieť u všetkých veľkých internetových obchodov. Zákazník sa tak nestráca v stredovej časti veľkého filtra, ktorý často zakrýva výpis produktov.
Do internetového obchodu bol vytvorený vlastný pokrokový asistent vyhľadávania, ktorý sa zobrazí na celú obrazovku internetového obchodu a ponúka zákazníkovi interaktívne vyhľadávanie produktov s prehľadným výpisom produktov v strede, ďalších výpisov po ľavej a pravej strane.

Veľkou pomocou pre administrátora obchodu je možnosť otvárania / zobrazenia účtovných rokov pri správe objednávok a faktúr bez ovplyvnenia účtovného roku v internetovom obchode. Dokážete sa tak kedykoľvek pozrieť do starých rokov a vykonať tlač dokladov a pod.


A to nie je prirodzene všetko:
- výkresľovanie produktov bude s aktualizáciou krajšie – animované, čo vytvára profesionálny dojem pri prezeraní produktov
- zobrazenie vykresľovacieho panela kategórií nad pravým filtrom produktov
- nový modul pre pridávanie vlastných farieb a názvov produktov
- panel filtrov namiesto názvov farieb obsahuje farebné ikonky
- detail produktu namiesto výberu farieb obsahuje veľké farebné ikonky
- možnosť vyhľadávania objednávok podľa e-mailu
- upravený detail produktu, ak tento produkt už bol vyradený a zákazník sa dostane na takýto produkt z vyhľadávača + čiernobiela fotka produktu
- upravená aktualizácia diakritiky produktov pre lepšie vyhľadávanie produktov
- zmeny v trustpay platbách
- možnosť generovania XML pre Google Merchant
- zabezpečenie panela newsletter – ochrana pred phishingom
- úprava časti rozposielania hromadných e-mailov – newsletter
- upravená ochrana vstupných polí proti SQLinjketu
- doplnená možnosť vloženia vlastného zľavového kupónu napr. Jar2021, a pod.
- úpravy obchodu pre verziu PHP 7.2.33
- a ďalšie zmeny...


Cieľom je aj naďalej rozvíjať internetový obchod a poskytovať kvalitné dodatočné programátorské služby s cieľom zamerať sa na nižší okruh kvalitných obchodov.

Teším sa, že Vám dokážem ponúknuť modernejší internetový obchod.

Internetový obchod prirodzene obsahuje množstvo ďalších úprav a funkcií, ktoré upravujú jednotlivé kódy. Ukážkový internetový obchod nájdete na stránke www.eshop2021test1.mibe.sk.Pevne verím, že novú aktualizáciu oceníte a prejavíte o ňu záujem.

Bc. Milan Bednár
Autor

OBSAH Z PDF BEZ POPISU

Nový ľavý panel filtrov, ktorý zobrazuje nadefinované filtre produktov po celej dĺžke + vysúvací výpis zoznamu kategórií

Nový asistent vyhľadávania zobrazený na celú obrazovku

Register farieb produktov a súvisiace zobrazovanie farebných ikoniek v detaile produktu a vo filtri produktu

Animované vykresľovanie produktov vo výpise

Možnosť vyhľadávania objednávok podľa e-mailu

Upravený detail produktu, ak tento produkt už bol vyradený a zákazník sa dostane na takýto produkt z vyhľadávača + čiernobiela fotka produktu

Upravená aktualizácia diakritiky produktov pre lepšie vyhľadávanie produktov

Zmeny v Trustpay platbách

Modul pre generovanie XML pre Google Merchant

Zabezpečenie panela newsletter – ochrana pred phishingom

Úprava časti rozposielania hromadných e-mailov – newsletter

Doplnená ochrana vstupných polí proti SQLinjketu

Doplnená možnosť vloženia vlastného zľavového kupónu napr. Jar2021, a pod.

Úpravy obchodu pre verziu PHP 7.2.33

Úprava niektorých častí pre lepší responzívny dizajn

Ďalšie úpravy jednotlivých častí internetového obchodu


Pridané: 01.01.2021 01:31